“До сліз!”: TAYANNA переспівала культовий хіт Скрябіна “Дельфіни”

0
306


За традицією, кожні півроку український зірковий бомонд та загалом прихильники культового гурту «Скрябін» вшановують пам’ять трагічно погиблого артиста Андрія Кузьменка. І щораз, паралельно до гучних процесій, колеги покійного виконавця намагаються цілковито різними способами висловити свій сум за прикрою втратою для України та українців.
Цього разу дата на календарі засвідчила, що з моменту жахливої смерті легендарного виконавця минуло 4,5 роки. Здавалось би, до річниці смерті ще залишилось вдосталь часу, але прихильники вже давно вирішили публічно вшановувати пам’ять про свого кумира кожне півріччя. Цього разу головною подією до прикрої процесії стала прем’єра каверу популярної української співачки TAYANNA на іменитий хіт Кузьменка за назвою «Дельфіни».

І саме до дня, коли талановитому артисту повинно було виповнитись 51 рік,  TAYANNA презентувала переспів до однієї зі своїх улюблених пісень із творчого репертуару гурту. Обрала співачка славнозвісний трек «Дельфіни». Звісно, слова залишила ті ж. Єдине, що змінила артистка – це мелодику, тембр голосу й тональність. У результаті – на офіційному YouTube-каналі виконавиці з’явився авторський кавер до вкрай популярної музичної композиції.
Що очікувано, прем’єра треку відбулась не з проста, а спеціально до річниці дня народження Андрія Кузьменка. Хоча й поки трек з’явився у мережі у форматі аудіо, шанувальники вже ніяк не можуть дочекатись візуалізації до переспіву культової композиції. «Це пісня про дельфіна, який припливає на порятунок, коли тобі він потрібен. Усе, як у житті», – пояснює TAYANNA глибокий сенс усім відомого хіта.

Що очікувано, ролик у мережі спричинив чималого резонансу. І прихильники співачки, і ті, що сумлінно вшановують пам’ять покійного артиста вмить взялись за прослуховування ліричного каверу від TAYANNA. Варто зауважити, що за унікальним авторським аранжуванням виконавиця вперше представила душевний переспів ще минулого року, у рамках концерту «Українська пісня», який був приурочений до 50-річчя легендарного музиканта.
Саме там, на львівській сцені, TAYANNA заспівала пісню, у відеокліпі до якої Кузьменко знявся востаннє у своєму житті. Подібне рішення неабияк припало до душі не лише глядачам, але й власне співачці. Тоді ж вона твердо вирішила, що наступного року, тобто зараз, презентує несподіваний, але вкрай гармонійний переспів «Дельфінів» світу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here