Четвер, 18 Серпня, 2022
HomeСвітЧуткиДонька Анджеліни Джолі та Бреда Пітта відмовилась від прізвища батька

Донька Анджеліни Джолі та Бреда Пітта відмовилась від прізвища батька

Донька Анджеліни Джолі та Бреда Пітта Шайло відмовилась використовувати прізвище свого батька. З Джолі-Пітт Шайло стала просто Джолі. Підозрюють, що велику роль в цьому відіграла зіркова мати.
Донька знаменитих голлівудських акторів Анджеліни Джолі та Бреда Пітта Шайло змінила своє прізвище. Вона здивувала мережу й засмутила зіркового батька, пише Showbiz 24.
Донька Джолі й Пітта відмовилась від прізвища батька
За даними американської преси, Шайло має секретний акаунт у соцмережах. В ньому вона змінила прізвище з Джолі-Пітт на Джолі, таким чином відмовившись від прізвища батька. Джерела зазначають, що для Бреда Пітта це стало неабияким ударом. Адже для актора стосунки з донькою є особливо важливими.
Ймовірно, що важливу роль у зміні прізвища Шайло відіграла Анджеліна Джолі. Адже колишнє подружжя досі вирішує питання опіки над дітьми.

“Це серйозна зневага до Бреда і знак того, що він може втратити Шайло через Анджеліну” – пише видання.
Інсайдер додав, що актор зараз живе тільки заради стосунків з дітьми. А сім’я для нього є одним з пріоритетів. Однак, між Бредом та його сином Меддоксом не склалися вдалі стосунки. Меддокс посварився з батьком ще 5 років тому.

Розлучення Анджеліни Джолі та Бреда Пітта
Зіркове подружжя розлучилося 2016 року. З того часу між акторами йде боротьба в суді за опіку над 6 дітьми. Анджеліна Джолі намагається добитися цілковитої опіки, тоді як Бред Пітт хоче приділяти увагу дітям стільки ж, скільки й зіркова мати.
Зараз діти експодружжя живуть з Анджеліною Джолі. Однак Бред Пітт часто відвідує сім’ю на свята та вихідні.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments