Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeУкраїнаІнтерв'юДонька Кузьми Скрябіна розповіла про втрату батька

Донька Кузьми Скрябіна розповіла про втрату батька

Донька Андрія Кузьменка Барбара вперше, після загибелі батька, дала велике інтерв’ю ексклюзивно для «Життя відомих людей». Після трагічно події, дівчина майже не спілкувалася з журналістами. Тільки у відвертому інтерв’ю для «Життя відомих людей» Барбара зважилася розповісти, як пережила цю трагедію.
Кузьма загинув в автомобільній аварії 2 лютого 2015 року. День, коли батька не стало, Барбара майже не пам’ятає. Її свідомість, як би заблокувало всі спогади про той жахливий період для неї та її родини:
“Я настільки не очікувала, що стільки людей будуть плакати та глибоко це переживати. Я сама перебувала дуже довгий період часу у депресивному розладі, тільки потім прийшла в себе. Це як раз був мій перший рік навчання в університеті, була сесія. Тоді я була весь час на заспокійливих, тому дуже багато подій не пам’ятаю, адже вони приглушують пам’ять”.
Барбара визнається, що до сих пір звертається до фахівців, які допомагають їй пережити цю трагедію:
“Біль не відпускає. Я не знаю скільки потрібно часу, щоб стало легше. Я не могла якийсь час слухати його пісні, чути голос. Я дуже сумую за татом, до сих пір до кінця не знаю, як це все подолати”.

Також дівчина познайомила глядачів з коханим чоловіком Віктором та розповіла причину раннього заміжжя. Барбара визнається, що весілля готували два місяці. Поспіх був через те, що батьки молодят були проти свята у високосному 2020 році. Тому все організовували нашвидку, хоча спочатку взагалі не планували гучного застілля. Крім того, Барбара розповіла, що відкривши кав’ярню, вона здійснила татову мрію.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments