Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeЖиття музикантівDOROFEEVA з рожевим волоссям видала соло на гітарі на Atlas Weekend

DOROFEEVA з рожевим волоссям видала соло на гітарі на Atlas Weekend

Артистка здивувала фанів.
Українська співачка Надя Дорофєєва виступила на музичному фестивалі Atlas Weekend.
Як зізналася сам артистка, вона поповнила чек-лист своїх “сольних” вперше такими пунктами, як виступити на наймасштабнішому фестивалі України і заспівати разом з понад 80 тисячами глядачів.


На сцені артистка з’явилася з рожевим каре, у білому топі та білих широких штанах. Виступ Дорофєєвої супроводжувався грою музикантів Мішею Бірченко і Женею Пугачовим наживо. Зауважимо, що минулого вечора Надія здивувала своїх фанів, коли в номері на пісню vperedi сама зіграла на гітарі. На Atlas Weekend артистка показала частину нової сольної програми dofamin: заспівала хіти gorit, “Почему”, a tebe …, bam bam, vecherinka, презентувала пісні fenomenal і один з найбільш розривних синглів першого київського сольника – vperedi.


“Нарешті я познайомила весь Київ і глядачів по всій країні з сольним проєктом DOROFEEVA! Я бачила сяючі очі людей, чула, як десятки тисяч голосів співали зі мною – і це дуже сильно заряджало. Я в дикому захваті від сцени Atlas Weekend, звук на висоті, люди круті – ми з командою сильно кайфанули! Хочеться, щоб цей літній фестивальний настрій не закінчувався”, – поділилася емоціями Надія.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments