П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівДружина Віктора Павліка готується народити співаку двох дітей

Дружина Віктора Павліка готується народити співаку двох дітей

Четверта дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова поділилася планами на найближче майбутнє. Після смерті молодшого сина Павла музикант Віктор Павлік з головою занурився в роботу. Артист не має наміру скасовувати заплановані концерти по Україні. 26-річна дружина співака та за сумісництвом його концертний директор Катерина Репяхова весь час проводить з чоловіком.
У своєму Instagram дівчина зізналася, що дуже хоче стати мамою. Катерина має намір подарувати чоловікові сина та доньку. Хлопчика Репяхова мріє назвати Михайлом, бо за все своє життя їй зустрічалися тільки хороші люди з цим ім’ям. Дівчина стверджує, що обговорювала з чоловіком ім’я майбутнього спадкоємця, він не проти такої ідеї.
На питання підписників, чи не виникає у родині проблем сексуального характеру, через велику різницю у віці, Катерина відповіла нескромно: “Молоді колишні хлопці не зможуть зрівнятися з Віктором у цьому плані”.
Чи вагітна молода дружина Віктора Павліка поки невідомо, проте шанувальники пари не виключать це, бо зовсім нещодавно дівчина обстежилася у лікарні та публікувала знімки УЗД.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments