Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиДрю Беррімор присягнулася, що більше не вийде заміж, після трьох невдалих шлюбів

Дрю Беррімор присягнулася, що більше не вийде заміж, після трьох невдалих шлюбів

Нещодавно в ефір вийшло нове шоу акторки The Drew Barrymore Show, і з цього приводу вона дала інтерв’ю виданню People. Дрю каже, що хоче у своїй програмі досліджувати тему відносин.
“Я безнадійний романтик. Всім людям на цій планеті потрібна любов в тій чи іншій формі. У відносинах ми постійно з чимось боремося, так що любов та відносини для багатьох людей – різні речі. Тому я дуже хочу розібратися в цьому”, – сказала Дрю Беррімор.
Що стосується особистого життя, акторка, яка тричі була заміжня та виховує двох дітей, каже, що балується інтернет-знайомствами. А на питання, чи збирається вона ще раз вийти заміж, Дрю відповіла:
“Ніколи. Ніколи, ніколи, ніколи. Я ніколи більше не вийду заміж! Я знаю, що не варто говорити «ніколи». Але я ніколи не вийду заміж ще раз. Я більше не хочу сплітати своє життям з кимось іншим. Мені подобається, що ми зберігаємо цю традицію, яка з’явилася, коли найближчий до тебе людина жила від тебе в трьох днях їзди на коні, а твоя тривалість життя становила 30 років”.
Але при цьому Дрю Беррімор не проти нових відносин:
“Це не означає, що я б не хотіла ні з ким зустрічатися. Особливо коли мої діти виростуть та поїдуть у коледж. А може, я взагалі буду закохуватися протягом року. Я відкрита для цього, але нічого спеціально не шукаю. У моєму житті вже дуже багато любові”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments