Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиДрю Беррімор згадала, як її замкнули в одиночній камері через наркозалежність

Дрю Беррімор згадала, як її замкнули в одиночній камері через наркозалежність

У цьому місяці Періс Хілтон привернула до себе загальну увагу, випустивши документальний біографічний фільм This Is Paris, в якому розповіла про свій період навчання в інтернаті. За словами Періс, в інтернаті вона переживала фізичне та психічне насильство, про який ніколи нікому не розповідала.
«Мені здається, у них [керівництва школи] була мета зламати нас. Було фізичне насильство, нас били та душили. Вони хотіли залякати нас, щоб ми боялися їх не слухатися»,
– розповідала Хілтон. За її словами, в інтернаті учням давали «якісь таблетки», а коли вона відмовлялася їх приймати, її замикали голою в камері іноді майже на добу.
На хвилі одкровень Дрю Беррімор теж поділилася подробицями своєї бурхливої молодості.
«У твоєму фільмі я побачила відображення всього того, що пережила сама. Мене теж забирали та відводили в одиночну камеру, де я довго сиділа одна – часом рік, часом півроку»,
– сказала Беррімор. При цьому в її випадку це були методи позбавлення від наркотичної залежності.
«Я була буйною, весь час влаштовувала заворушення, мама не знала, що зі мною робити. Я приймала наркотики та втратила контроль над собою. Тому мене відправили до цієї установи. І вони врятували моє життя», – зазначила Дрю.

Хілтон зізналася, що не розповідала про свій гіркий досвід в інтернаті навіть батькам, вони вперше дізналися про це з її фільму. Тепер, за словами Хілтон, її відносини з мамою стали значно ближчими.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments