Середа, 10 Серпня, 2022
HomeЖиття музикантівДжаред Лето та його кохана вирушили підкорювати висоти на скеледром

Джаред Лето та його кохана вирушили підкорювати висоти на скеледром

Джаред Лето та його подруга Валерія Кауфман потрапили в об’єктиви папараці. Пара відправилася на приватний скеледром. На фотографіях Джаред та Валерія виходять з машини, Джаред тут же робить кілька вправ розминки, а потім одягає альпіністський пояс та прямує до будівлі. Валерія слідувала за ним.
Про відносини Літо та Кауфман роками ходили чутки, а зірки довгий час не підтверджували роман. Але видання People пролило світло на стосунки загадкової пари.
“Спочатку вони виглядали, як просто друзі. Вони проводили час у компаніях, тусувалися, але не ходили на побачення. Але з плином років їх відносини переросли у романтичні та вони стали більше часу проводити разом. Валерія навіть нещодавно гуляла з мамою Джареда”, – розповіло джерело з оточення зірок.
Джаред Лето та Валерія Кауфман зустрічаються вже кілька років, але ретельно оберігають своє особисте життя від уваги громадськості та рідко з’являються разом. Вони також не викладають спільні селфі та не залишають один одному послань в Instagram.
Про роман між Літо та Кауфман заговорили ще п’ять років тому. Валерія молодша за свого бойфренда на 23 роки. Вона з Москви, але вже підкорила світові подіуми, беручи участь у показах Chanel, Dior, Oscar de la Renta, Tom Ford, Valentino та інших брендів.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments