Четвер, 18 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиДжаред Падалекі розповів про кінопроби на роль Супермена

Джаред Падалекі розповів про кінопроби на роль Супермена

Колись зірка серіалу «Надприродне» Дженсен Еклс був фаворитом фанатів на роль Капітана Америки у кіновсесвіту Marvel. Ці надії так і не виправдалися, так що ми ніколи не дізнаємося, наскільки актор був близький до цієї ролі. В той самий час, напарника Еклса по «Надприродному» Джареда Падалекі рідко пов’язують з ролями в фільмах Marvel та DC, але і він свого часу зробив спробу стати супергероєм.
Нещодавно Падалекі став гостем подкасту Inside of You, по ходу якого в актора запитали, боровся він за роль Лекса Лютора в так і не реалізованому фільмі «Повернення Супермена». Падалекі у відповідь сказав, що насправді він проходив проби на роль самого Супермена:
«Я пройшов прослуховування на участь у фільмі 2004 року. На чолі проєкту стояв МакДжі. Так, я тоді знімався в «Будинку воскових фігур», і вони забезпечили мені переліт з Австралії в Лос-Анджелес, щоб провести прослуховування. Я одягнув костюм і все таке. У мене забрали мобільник, так що я не міг зробити фотографії».
Хтозна, якби Джаред Падалекі таки взяли на роль Супермена, тоді, можливо, «Надприродне» чекала б інша доля. Річ у тому, що на роль Сема Вінчестера актор був затверджений незабаром після тих самих проб.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments