Субота, 13 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиДжейк Джилленхол зіграє у серіалі про брехливого письменника

Джейк Джилленхол зіграє у серіалі про брехливого письменника

Роман письменника А. Дж. Фінна «Жінка у вікні», що вийшов у 2018 році, розповідає про алкоголічку, яка страждає агорафобією. Одного разу бачить у вікно, як сусід вбиває свою дружину. Хоч сюжет дуже нагадує одночасно і фільм Хічкока 1954 року «Вікно у двір», і роман Поли Хокінс 2015 року «Дівчина в поїзді», роман став бестселером, був переведений на 37 мов та зробив автора мільйонером.
Як повідомляє IndieWire, Режисер Яніца Браво буде екранізувати не роман, а статтю з журналу The New Yorker, в якій розповідається про патологічну брехливість автора роману. Справжнє ім’я письменника – Ден Меллорі. Він розповідав усім оточуючим, що його мати померла від раку, після чого брат наклав на себе руки, а сам він теж хворий неоперабельною формою раку та не переживе своє сорокаріччя. Крім того, письменник брехав про свою докторську ступінь та досвід роботи.
Насправді виявилося, що у Меллорі ніколи не було раку. Рак у його матері діагностували, але і вона, і її брат – живі. У відповідь на статтю журналу письменник відповів, що, хоч все викладене у статті правда, насправді він постійно брехав тому, що хотів приховати свою боротьбу з біполярним розладом. Психіатр, до якого звернулися журналісти The New Yorker за консультацією, заявив, що людина з таким діагнозом «не повинна приписувати хворобі свою хронічну брехню, заради вигоди та залучення уваги».
Яніца Браво так розповіла про проєкт: “Те, що починалося, як «моя собака з’їла домашнє завдання», перетворилося у «моя мати померла від раку, а у мене є докторська ступінь». Наш головний герой – патологічний шахрай. У його душі порожнеча, і він заповнює її, обманюючи людей”.
Головну роль у серіалі виконає актор Джейк Джилленхол. Джилленхол та Браво, також, виступлять виконавчими продюсерами серіалу.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments