Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиДжеймі Фокс з донькою знімуть ситком для Netflix

Джеймі Фокс з донькою знімуть ситком для Netflix

Джеймі Фокс, через багато років, повертається у світ ситкомів. Напередодні видання The Hollywood Reporter повідомило, що актор збирається зіграти головну роль у комедійному серіалі «Папа, досить мене ганьбити», який виходитиме на Netflix. В основу сюжету шоу лягли відносини Фокса з його 26-річною донькою Корінн, яка за сумісництвом виступить продюсером серіалу.
Основним шоураннером буде Бентлі Кайл Еванс, якому вже доводилося у минулому працювати з Джеймі, а режисером кожного епізоду виступить Кен Віттінгем, під чиїм чуйним керівництвом знімалися «Відчайдушні домогосподарки», «Парки та зони відпочинку» та інші популярні серіали.
Шоу «Папа, досить мене ганьбити» стане першою постійною роллю Джеймі Фокса у серіалі з моменту закінчення «Шоу Джеймі Фокса» у 2001 році. У акторський склад також входять колишній колега Джеймі за серіалом «В живому кольорі» Девід Алан Грір, Кайла-Дрю, Порша Коулмен та Джонатан Кайт.
Це буде не перший раз, коли Джеймі Фокс та його донька Корінн співпрацюють в телепроєкті. Зараз вона з’являється разом зі своїм батьком в ігровому шоу телеканалу Fox Beat Shazam – сам Фокс виступає ведучим, а Корінн дісталася роль діджея.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments