Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяДжейсон Прістлі розповів про здоров'я Шеннен Доерті, до якої повернувся рак

Джейсон Прістлі розповів про здоров’я Шеннен Доерті, до якої повернувся рак

У лютому Шеннен Доерті приголомшила шанувальників новинами про те, що її хвороба повернулася. Акторці діагностували рак молочної залози у 2015 році, а після лікування, у 2017 році, настала ремісія.
Нещодавно Джейсон Прістлі, колега Доерті за серіалом «Беверлі-Хіллз 90210», поділився свіжими новинами про стан акторки. Він сказав, що підтримує зв’язок з 49-річною Шеннен та в останній раз, коли вони бачилися, вона була в гарному настрої.
«Шеннен сильна дівчинка. Вона боєць, завжди була бійцем, і я знаю, що вона продовжить з усіх сил боротися з хворобою», – сказав Джейсон.


У лютому Шеннен виступила на ТБ, де з мокрими очима сказала, що у неї рак IV ступеня, а також зізналася, що вона [на той час] не може прийняти свою хворобу.
«Я так і не можу прийняти це захворювання. Іноді я думаю: «Ну чому я?» І відповідаю собі: «А чому не я? Хто ще заслуговує таке? Ніхто не заслуговує». Коли у мене ремісія, я думаю, що мені взагалі пощастило, що я жива», – сказала акторка.


Зате навесні Шеннен Доерті помітно піднеслася духом та заявила, що повернулася до життя, хоча і налякана хворобою.
«Після року боротьби з раком та іншими стресами я повернулася до життя. Дбаю про себе та ціную кожен день. Це не завжди легко. Бувають дні, коли я пригнічена або просто лінива. Але я рухаюся вперед, і в цьому мені допомагають друзі», – поділилася Доерті.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments