П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяДженніфер Еністон, Кортні Кокс та Ліза Кудроу влаштували міні-возз'єднання «Друзів» на «Еммі»...

Дженніфер Еністон, Кортні Кокс та Ліза Кудроу влаштували міні-возз’єднання «Друзів» на «Еммі» 2020

Ось уже півроку через пандемію коронавірусу зірки «Друзів» не можуть зібратися разом та записати обіцяний глядачам спеціальний епізод на честь 25-річчя серіалу та запуску сервісу НВО Мах. Під час вручення премії «Еммі» за цей рік глядачі змогли спостерігати часткове возз’єднання героїв, а точніше героїнь. У перерві між нагородженнями ведучий церемонії Джиммі Кіммел з’єднався в Zoom з Дженніфер Еністон. Але незабаром до неї приєдналися Кортні Кокс та Ліза Кудроу. Акторки пожартували, що живуть разом з моменту прем’єри серіалу у 1994 році.
Через якийсь час до акторок приєднався актор Джейсон Бейтман. Джиммі Кіммел назвав актора Россом, а той у відповідь назвав його самим грубим ведучим. Дженніфер Еністон пожартувала, що Джейсон Бейтман живе з ними до відправлення до коледжу.
Всі акторки з «Друзів» почали розхвалювати Кіммела за те, як спритно він справляється з проведенням першої в історії віртуальної премії «Еммі», але в якийсь момент втекли з екрана, коли хтось із них згадав, що вечеря готова.

Серіал «Друзі» виходив протягом 10 сезонів, з 1994 по 2004 рік. Він визнаний одним з найкращих комедійних серіалів американського телебачення.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments