Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяДженніфер Гарнер та Джон Міллер розлучилися після 2-х років відносин

Дженніфер Гарнер та Джон Міллер розлучилися після 2-х років відносин

Дженніфер Гарнер та бізнесмен Джон Міллер оголосили про розставання, після двох років стосунків.
“Дженніфер та Джон оголосили про розставання. Вони залишилися друзями. Вони просто почали зустрічатися все рідше та рідше один з одним і, нарешті, відмовилися від цього”, – повідомляє ET. “Вона не може сказати нічого поганого про Джона, вони просто розійшлися. Вона каже, що він був чудовою частиною її життя. Джен, як і раніше, зосереджена на своїх дітях, кар’єрі та проведенні часу з тими, хто робить її по-справжньому щасливою”.
У жовтні 2018 року з’явилися новини про те, що після завершення розлучення з Беном Аффлеком, 48-річна Дженніфер Гарнер почала зустрічатися з Джоном Міллером. Вони познайомилися через спільних друзів.
“Він теплий, веселий та дуже розумний”, – сказала Дженніфер про Міллера, який є генеральним директором Cali Group – технологічної компанії, що володіє Miso Robotics та мережею з 50 ресторанів CaliBurger. “Він успішний у діловому світі та не зацікавлений в індустрії розваг”.
Нещодавно, Дженніфер Гарнер провела час зі своїм гарним другом та колишнім партнером по серіалу “Шпигунка”, 45-річним Бредлі Купером та його 3-річною донькою Леа де Сен у Малібу.
Дженніфер та Бредлі були друзями протягом багатьох років, з того часу, як вони разом знімалися у серіалі “Шпигунка”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments