Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяДженніфер Лопес зняла фільм про свого племінника-трансгендера

Дженніфер Лопес зняла фільм про свого племінника-трансгендера

Дженніфер Лопес зняла фільм про свого племінника-трансгендера, Брендон Сколла. Це друга дитина старшої сестри співачки.
Колись Джей Ло вже згадувала Брендона у своєму Instagram – користувачі звернули увагу на те, що вона, говорячи про Брендона, вживає займенник «вони» (they). Так само, наприклад, називають співака Сема Сміта, який заявив, що він одночасно відчуває себе і чоловіком, і жінкою.
Лопес виклала перші п’ять хвилин фільму у своєму Instagram та написала: «Брендон – мій ніблінг [так називають племінників та племінниць без позначення їх статевої приналежності], і ось їх історія. Draw With Me – короткий фільм про прийняття змін та життєвих викликів з любов’ю, про усвідомлення того, що можливо все. Насолоджуйтесь першими 5 хвилинами цієї неймовірної історії».


Брендон народився дівчинкою, але відчуває себе хлопчиком. У восьмому класі він вирішив розповісти родині про це. «Я розповів про те, що я транс. Я просто втомився брехати родині», – каже Сколл. Але родичі виявилися не готові до заяви Брендона. Відчуваючи неприйняття з боку своєї родини, він думав звести рахунки з життям. Але у підсумку мати підлітка усвідомила серйозність ситуації, в якій опинилася її дитина, і прийняла те, що її донька хоче жити, як чоловік. Потім Брендона підтримала його знаменита тітка. Тепер 19-річний племінник Дженніфер Лопес живе у гармонії з собою та радий, що йому не доводиться нічого приховувати.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments