Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяДжерард Батлер у черговий раз розірвав стосунки зі своєю дівчиною Морган Браун

Джерард Батлер у черговий раз розірвав стосунки зі своєю дівчиною Морган Браун

Хвиля розставань у Голлівуді все не йде на спад. І на цей раз настала черга Джерарда Батлера та його дівчини Морган Браун. Здавалося, що у стосунках цієї пари все нарешті безхмарно: фотографи раз у раз знімали їх під час відпустки, у поїздках на мотоциклі або просто на вулиці. Однак в американському виданні People з’явилася інформація про те, що Джерард та Морган більше не разом. Причин розставання представники пари вирішили не розкривати.
З дизайнером Морган Браун Джерард вперше з’явився на публіці ще у вересні 2014 року. Роки відносин проходили для обох досить інтенсивно: вони то розставалися, то знову зустрічалися. Так, ще у листопаді 2016 року близьке до актора джерело заявило, що він розстався з Морган. Однак потім, у липні 2017-го, їх роман поновився. Пару місяців по тому Джерард заявив все тому ж People, що йому подобається його статус холостяка та що у нього просто немає часу на побачення.
“Складно все встигати з таким розкладом … У мене практично немає особистого життя”, – сказав він тоді.
А після в якийсь момент знову з’явився під руку зі все тієї ж коханої на червоній доріжці. Мабуть, саме відсутність вільного часу і зіграло вирішальну роль в їх з Морган відносинах. З іншого боку, простій у кіноіндустрії, викликаний пандемією коронавірусу, якраз мав дати парі невелику паузу для відпочинку від роботи. А недавні знімки з Батлером та Браун, так і зовсім, були схожі на брошури щасливого відпочинку де-небудь у Малібу. В останній же раз пару бачили разом під час візиту у супермаркет у цьому липні.
Судячи з історії розривів та возз’єднань Джерарда та Морган, за цим розставанням може послідувати ще одне відновлення відносин. До того ж ще у 2017 році Джерард Батлер заявляв, що, з щільним розкладом чи ні, він у майбутньому мріє стати батьком: “У найближчі п’ять років я планую стабільних відносин. І хочу стати батьком: щоб у мене народилася одна або дві дитини”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments