Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяДжіджі Хадід та Зейн Малік вперше стали батьками

Джіджі Хадід та Зейн Малік вперше стали батьками

У 25-річної супермоделі та 27-річного музиканта народилася донька. Про це Джіджі та Зейн повідомили у своїх соціальних мережах.
“А ось і наша дівчинка, здорова та красива. Просто неможливо виразити словами, що я відчуваю зараз. Любов, яку я відчуваю до цього маленького чоловічка, просто розуму незбагненна. Я вдячний за те, що знаю її, що можу назвати її моєю, вдячний за наше життя, яке ми проведемо разом”, – написав Малик та виклав фотографію з крихітною ручкою доньки.


Джіджі теж опублікувала фото з ручкою дитини та написала: “Наша дівчинка прийшла до нас на Землю та вже змінила наше життя”.
Ім’я дівчинки ніхто з батьків поки не назвав. Джерело з оточення пари говорить, що Малік та Хадід дуже схвильовані через появу дитини та нової глави їхнього життя.
“Вони пройшли через свої злети та падіння, але жоден з них не переставав піклуватися про іншого. А зараз вони вступили в новий етап, де у них є спільна дитина, та готуються до нового періоду життя”, – поділився інсайдер.


Джіджі Хадід та Зейн Малік разом з 2015 року, проте за п’ять років вони кілька разів розривали стосунки та знову сходилися. В останній раз вони зійшлися в кінці 2019 року.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments