Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиДжон Кьюсак відповів на чутки, що відкинув роль Волтера Вайта в «Пуститися...

Джон Кьюсак відповів на чутки, що відкинув роль Волтера Вайта в «Пуститися берега»

Amazon Prime може похвалитися пристойною кількістю цікавих шоу, і до них скоро приєднається «Утопія» з Джоном Кьюсаком в головній ролі. Актор зіграє Кевіна Крісті, харизматичного керівника технологічної корпорації, який страждає на манію величі та у якого в шафі чимало скелетів. Однак мережею давно ходили чутки, що Кьюсак відмовився від іншої неоднозначною в моральному плані ролі – нібито він повинен був зіграти Волтера Вайта в серіалі «Пуститися берега».
Роль в кінцевому підсумку дісталася Браяну Кренстону, який настільки добре вжився в образ, що зумів отримати аж шість премій «Еммі», але в нещодавньому інтерв’ю Variety Джон Кьюсак заявив, що йому ніхто й не пропонував приєднатися до окутаного парами метамфетаміну шоу.
«Ні, такого ніколи не було, але я так багато разів чув про це, що сам почав думати, ніби це може бути правдою», – сказав актор. Також він додав, що якось раз зустрів шоураннера «Пуститися берега» та запитав: «Я божевільний або ви пропонували мені роль Волтера Вайта?»
Але Вінс Гілліган переконав його, що про це й мови ніколи не йшло. Втім, Джона це анітрохи не засмутило, адже він вважає, що Кренстон ідеально підійшов для ролі, так що тут й розмовляти нема про що.
Серіал «Утопія» стане адаптацією однойменного науково-фантастичного фільму 2013 року та буде пов’язаний з пандемією та маніпуляціями влади. Прем’єра шоу на Amazon Prime відбудеться вже 25 вересня.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments