Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяДжонні Депп на прем'єрі фільму на кінофестивалі в Сан-Себастьяні

Джонні Депп на прем’єрі фільму на кінофестивалі в Сан-Себастьяні

У мережі з’явилися свіжі фотографії Джонні Деппа з міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні, Іспанія, де актор з’явився на прем’єрі документального фільму «Crock of Gold: A Few Rounds with Shane MacGowen». Шанувальники Деппа звернули на нові кадри особливу увагу, тому що на них 57-річний красень Джонні виглядає свіжішим та ще гарнішим. Він блиснув на килимовій доріжці в синьому костюмі та капелюсі в тон, виглядав щасливим та багато посміхався.
Фільм «Crock of Gold» розповідає про вокаліста та автора пісень ірландської панк-групи The Pogues Шейна МакГоуена, який прославився, в тому числі своєю репутацією «поганого хлопця». Джонні Депп виступив продюсером цього фільму.
Як відомо, Депп вирішив зробити перерву у судовій війні зі своєю колишньою дружиною Ембер Херд та переключився на роботу, яка відновилася після пандемії. Зараз він знімається в «Фантастичних звірях 3». Депп запропонував перенести наступне судове засідання на березень-червень 2021, але поки його перенесли на січень наступного року. При цьому Ембер не бажає відкладати суд, більш того, вона подала зустрічний позов на 100 мільйонів доларів, звинувативши Деппа в організації наклепницької кампанії проти неї в мережі. За її словами, саме з подачі Джонні Деппа з’явилися петиції з вимогою відсторонити Ембер від зйомок у фільмі «Аквамен» та припинити її співпрацю з компанією L’Oreal.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments