Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяДжонні Депп завів роман з акторкою та моделлю Софі Германн

Джонні Депп завів роман з акторкою та моделлю Софі Германн

Справи 57-річного Джонні Деппа поступово налагоджуються після особистих потрясінь та судових тяжб, які завдали збитків, у тому числі і його кар’єрі.
Через місяць актор приступить до зйомок продовження “Фантастичних звірів”, які пройдуть у Лондоні. Якщо вірити останнім повідомленням преси, у британській столиці в американської зірки з’явився ще один інтерес.
Ходять чутки, що Депп зустрічається з 33-річною акторкою та моделлю Софі Германн, що живе там та прославилася участю у телешоу про життя нащадків багатих сімей Лондона “Золота молодь Челсі” (Made in Chelsea).
Як повідомляє Daily Mail, Деппа та Германн бачили разом в одному з лондонських готелів. А за інформацією німецької преси, знайомство пари відбулося на початку цього року.
“Софі залишила свій номер телефону на клаптику паперу, просунувши його між струн гітари Джонні. Так почалося їхнє спілкування. Їм подобалося довго розмовляти один з одним по телефону”, – цитує преса інсайдера.
Останні місяці Депп часто бував в Англії, бо Вищий суд Лондона займався розглядом його позову проти видавця британського таблоїда The Sun – актор звинуватив видання у наклепі. Таблоїд, як відомо, поширив інформацію, отриману від колишньої дружини актора, 34-річної Ембер Херд, яка звинуватила Джонні Деппа у рукоприкладстві в період їхнього шлюбу.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments