Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиДжонні Депп знову подав до суду на Ембер Херд

Джонні Депп знову подав до суду на Ембер Херд

57-річний Джонні Депп має намір знову подати до суду на екс-дружину Ембер Херд, яка звинуватила актора у рукоприкладстві. Про це повідомляє The Daily Mail. Слухання на адресу колишньої дружини та британського видання The Sun, яке артист звинувачує у наклепі, не так давно відбулося у Лондоні. Судді поставили процес «на паузу», щоб прийняти остаточне рішення.
Судячи з усього, Депп вирішив, що очікування може затягнутися, тому подав ще один позов у Сполучених Штатах. Зараз адвокати готують чергове звинувачення на адресу американської газети Washington Post, в якій вийшла колонка Ембер Херд, де та висловилася про домашнє насильство. У своїй замітці вона не називала імен, однак себе позначила «жертвою».

«Схоже, Джонні не зупиниться ні перед чим, щоб розтоптати її. Незалежно від того, який результат справи Деппа проти The Sun, Ембер готується до другого раунду, але якщо Джонні виграє справу проти The Sun, тоді все це буде тривати довгі роки», – цитує The Daily Mail джерело, наближене до Ембер Херд.
Нагадаємо, зірки розв’язали «війну», коли у 2016 році Ембер Херд подала на розлучення, звинувативши Джонні Деппа у рукоприкладстві. Актор же дотримується цілком протилежною версією та готовий відстоювати свою позицію у суді.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments