Четвер, 18 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяДжордж та Амаль Клуні пожертвували 100 000 доларів жертвам вибуху у Бейруті

Джордж та Амаль Клуні пожертвували 100 000 доларів жертвам вибуху у Бейруті

Джордж та Амаль Клуні висловили свою підтримку жертвам смертоносного вибуху, що стався в Бейруті. На цей момент підтверджено, що понад 130 людей загинули та тисячі отримали поранення після того, як жахливий вибух зрівняв з землею порт міста, зруйнував будівлі по всьому району та залишив сотні тисяч людей без житла.
У заяві, отриманому People, Клуні пояснили: “Ми обидва глибоко стурбовані за жителів Бейрута та руйнування, з якими вони зіткнулися”. Пара продовжила: “Три благодійні організації, які ми знайшли, надають допомогу на місцях: Ліванський Червоний Хрест, Impact Lebanon та Baytna Baytak”.
Джордж та Амаль Клуні, також, закликали усіх, хто може, підтримати народ Лівану, який постраждав у результаті трагедії. У їх заяві говориться: “Ми пожертвуємо 100 000 доларів цим благодійним організаціям та сподіваємося, що інші допоможуть усім, чим зможуть”.

View this post on Instagram

More on explosion. WHO HAS INFORMATION?

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on


У результаті руйнувань, викликаних вибухом, без притулку лишилися понад 300 000 жителів, а у місті оголошено надзвичайний стан. Амаль, адвокат з прав людини з Лівану та Великобританії, народилася у Бейруті під ім’ям Амаль Аламуддін. Її сім’я виїхала з Лівану в Англію, коли вона була дуже маленькою, через громадянську війну у Лівані.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments