Середа, 10 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиДжуд Лоу та Наомі Харріс у трейлері міні-серіалу "Третій день"

Джуд Лоу та Наомі Харріс у трейлері міні-серіалу “Третій день”

Як ми всі дізналися з класичного фільму жахів 1973 року “Плетена людина”, відправитися на загадковий острів британського узбережжя рідко буває гарною ідеєю. Але саме це і роблять персонажі Джуда Лоу та Наомі Харріс у міні-серіалі від HBO “Третій день”.
Трейлер загадкового серіалу, який ви можете побачити нижче, передає трохи атмосфери “Плетеної людини”, з зображеннями ізольованого сільського острівного пейзажу та, здавалося б, язичницьких ритуалів. “Більшість людей бояться болю”, – говорить мешканка острова місіс Мартін, “але вони не знають, наскільки вона може бути теплою”.

Міні-серіал “Третій день” розділений на дві частини, “Літо” та “Зима”. Перша частина розповідає історію Сема (Джон Лоу), коли у нього псуються стосунки з жителями острова. Їх потайливі традиції змушують його боротися з втратами та травмами свого минулого, оскільки межа між фантазією та реальністю починає стиратися. Друга частина розповідає історію Хелен (Наомі Харріс), вольової жінки, яка приходить на острів у пошуках відповідей.
Прем’єра міні-серіалу “Третій день” відбудеться 14 вересня на каналі HBO.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments