Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиЕд Ширан каже, що його "адиктивна особистість" привела до боротьби з переїданням...

Ед Ширан каже, що його “адиктивна особистість” привела до боротьби з переїданням та пияцтвом

Співак та автор пісень Ед Ширан під час недавнього інтерв’ю для “Hay House Chasing the Present Summit” відверто розповів про свою “адиктивну особистість”, яка зрештою привела до боротьби з переїданням та пияцтвом.
Згадуючи свій спосіб життя, лауреат премії Grammy сказав: “Для мене все зводилося до поганого харчування, пияцтва, а потім до того, що я взагалі не бачив сонячного світла, тому я гастролював. О, і я не займався спортом”.
29-річний співак пояснив, як він буде «не спати та пити всю ніч” в автобусах, які були припарковані під стадіоном. Він також зазначив ці фази як “найнижчі”, в яких він, коли-небудь, був.
“Я б проспав в автобусі увесь день, а потім прокинувся, вийшов, зробив шоу, випив, повернувся в автобус. Я не бачив сонячного світла місяця чотири. Спочатку це все забави та ігри, це все рок-н-рол, а потім стає просто сумно”, – додав він.
Співак навів приклади зі свого особистого життя, щоб сказати, що багато чого з його особистих проблем виникли через “дуже, дуже адиктивну особистість”.
“Я думаю, що із залежністю це просто дуже важко стримати, але помірність – це ключ”, – сказав Ед Ширан. “Я весь у татуюваннях та не роблю нічого наполовину, так що якщо я збираюся пити, то не бачу сенсу у келиху вина. Я б вважав за краще дві пляшки вина”.
Однак ближче до кінця інтерв’ю він віддав належне своїй дружині Черрі Сіборн за її зусилля, спрямовані на те, щоб змусити його зосередитися на щасливому та здоровому способу життя.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments