Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиЕдді Редмейн підтвердив, що зйомки «Фантастичних звірів 3» почалися в Лондоні

Едді Редмейн підтвердив, що зйомки «Фантастичних звірів 3» почалися в Лондоні

В останні місяці фанати переживали за долю третьої частини «Фантастичних звірів» більше звичайного: через конфлікт, який виник на тлі висловлювань Джоан Роулінг, здавалося, що автор та Едді Редмейн (Ньют Саламандер) не зможуть працювати разом. Але, на щастя, цю ситуацію вдалося залишити позаду, і напередодні актор нарешті підтвердив, що зйомки фільму поновилися.
Радісну, для шанувальників франшизи, звістку Редмейн повідомив під час інтерв’ю Cinema Blend. Він зізнався, що робота над «Фантастичними звірами 3» почалася в Лондоні ще два тижні тому, і підкреслив, що актори та знімальна група підкоряються строгим правилам, щоб захистити себе від коронавірусу.
«Це абсолютно нова норма. Всі в масках. І я задавався питанням, чи вплинуть маски на нашу творчість», – поділився думками Едді.
Актор розповів, що постійно думав над тим, чи не стануть маски перешкодою для взаємодії між акторами, але, на щастя, його побоювання не виправдалися. «Все як і раніше йде фантастично, і всі працюють на вищому рівні», – заявив Редмейн.


Звичайно, з огляду на, величезний розрив між зйомками, певні труднощі на майданчику все ж повинні були виникнути, але слова Едді дуже заспокоюють.
Настрій Редмейна має трохи заспокоїти й фанатів, які буквально не знають, чого очікувати після того, як друга частина франшизи вийшла настільки поганою. Зараз, схоже, все прийшло в норму, і якщо не трапиться новий форс-мажор, то зустріч з улюбленими героями Чарівного світу відбудеться в листопаді 2021 року.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments