Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиЕкс-бойфренд Хайден Панеттьєрі погрожував опублікувати на неї компромат

Екс-бойфренд Хайден Панеттьєрі погрожував опублікувати на неї компромат

У червні стало відомо, що колишня подруга Володимира Кличка, акторка Хайден Панеттьєрі, розлучилася зі своїм агресивним бойфрендом Браяном Хікерсоном. Вона звинуватила його у домашньому насильстві та недавно отримала охоронний ордер – суд заборонив Браяну наближатися до колишньої коханої.
Хікерсона це обурило, і він пригрозив Хайден опублікувати деякі компрометуючі відео, які її принизять. Повідомляється, що Браян безпосередньо зв’язався з колишньою та просив її зняти з нього усі звинувачення.“Хікерсон використовував загрозливі вираження у всіх текстах та відео і сказав, що у нього є інформація, за яку Панеттьєрі буде соромно та яку він опублікує, якщо вона не відмовиться зняти усі висунуті проти нього звинувачення”, – повідомляє Daily Mail.
За рукоприкладство до Хайден Панеттьєрі Браяна Хікерсона заарештовували кілька разів. Останній раз це відбулося у лютому цього року прямо у День Святого Валентина. П’яного Браяна виявили на порозі його з Хайден будинку, подруга виставила його після того, як він вдарив її. На тілі Панеттьєрі були сліди побоїв: її обличчя було червоним та опухлим, а на лівій руці були гематоми та синці. У поліції зазначили, що Браян ухилявся від відповідей на питання про домашнє насильство та заявив, що між ним та Хайден Панеттьєрі «нічого такого не було».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments