Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаФактиЕктор Хіменес-Браво тричі намагався накласти на себе руки

Ектор Хіменес-Браво тричі намагався накласти на себе руки

У ведучого були складні стосунки з батьком і старшим братом. Відомий колумбійський шеф-повар та український ведучий Ектор Хіменес-Браво приголомшив зізнанням.
Знаменитість став героєм проєкту #Сильний, де зі сльозами на очах поділився, що тричі намагався накласти на себе руки. Ектор розповів, що в дитинстві страждав від насмішок і тиску батька й старшого брата. Майбутня зірка часто плакав та неодноразово думав про суїцид, передає ТСН.
“Батькові подобалося насміхатися, знущатися над моїм виглядом. Я був дуже худорлявим. І те, який я мав вигляд, як я рухався, як бігав у футбол, що б я не робив — завжди були кепкування. Я був наче клоун для них. І всі сімейні зустрічі, які в нас тоді відбувалися, це були найгірші моменти в моєму житті. Бо я знав, що буду цапом-відбувайлом. Я був у відчаї, дуже багато плакав… Я не міг зрозуміти, чому це відбувається. Чому так багато тиску? Я тричі намагався покінчити з життям, я вже не бажав жити…” – поділився телекулінар.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Телеканал СТБ (@stbua)


Аби довести татові, що він зможе самостійно усього досягти, Ектор почав вивчати кулінарію. Ця справа приносила йому неймовірну насолоду та радість. Із батьком ведучий не спілкувався понад 20 років. Втім, одного дня чоловік зателефонував синові, аби перепросити.

Знаменитість поділився, що зараз 14-річному собі порадив би не сприймати все так близько до серця, адже все зміниться.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments