Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяЕлізабет Херлі опублікувала архівне відео з Х'ю Грантом на честь його 60-річчя

Елізабет Херлі опублікувала архівне відео з Х’ю Грантом на честь його 60-річчя

Минулого тижня Х’ю Гранту виповнилося 60 років, і з цього приводу його колишня кохана Елізабет Херлі привітала його потішною публікацією в Instagram. Вона виклала сцену з фільму 2003 року «Реальна любов», в якій герой Х’ю, думаючи, що він один вдома, від душі танцює.
«Запізніле привітання (бо я два дні намагалася зрозуміти, як записати відео з екрана) для чудового Х’ю Гранта на честь його 60-річчя. Він прекрасне доповнення до людської раси, хоча і виглядає, як мавпа. Люблю тебе вічно», – підписала ролик Елізабет.


Херлі та Грант зустрічалися протягом 13 років, перш ніж полюбовно розлучитися у травні 2000 року. Після розриву пара залишилася близькими друзями, актор став хрещеним батьком 16-річного сина Херлі, Деміана.
У травні 2018 року Х’ю Грант одружився зі своєю подругою Ганні Еберштейн. До цього пара зустрічалася шість років, у них троє дітей. Після розриву з Херлі Грант став скептично ставитися до шлюбу та сімейного життя, він говорив, що шлюб – це «атракціон спільного страждання». Але з роками актор змінив свою думку і минулого року зізнався, що був не правий.
«Я неправильно думав про це, я помилявся. Коли мова заходила про дітей, я також закочував очі. Люди постійно говорили: «Х’ю! Ти просто не розумієш!» Так, вони мали рацію, я не розумів. Бути одруженим приємно», – зазначив Х’ю Грант.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments