Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяЕлізабет Херлі продемонструвала свій підтягнутий прес у бірюзовому бікіні

Елізабет Херлі продемонструвала свій підтягнутий прес у бірюзовому бікіні

Елізабет Херлі виклала фотографію в Instagram, де вона та її подруга в однакових бірюзових бікіні та масках. Ліз дала деяку передісторію в підпису: “завжди ризиковано дарувати друзям свої улюблені речі ….. #accidentaltwinning @elizabethhurleybeach”.
Це бірюзове бікіні з пляжної лінії від Елізабет Херлі, дуже їй любимо. Вона грілася в ньому на сонці на Мальдівах, плавала в басейні на задньому дворі та була в ньому на оздоровчому курорті в Індії.


Кожен раз, коли вона надягає це бікіні, її прес виглядає таким підтягнутим. На останній фотографії вона зі своєю подругою, але прес Елізабет, як і раніше, залучає всю увагу. Це прекрасний час, щоб нагадати, що цього літа вона відсвяткувала своє 55-річчя.
У Ліз є нетрадиційний режим фітнесу (та дуже хороші гени), вона не проводить багато часу у спортзалі та не займається вдома. Ліз покладається на вже знайдену фізичну форму та залишається активною, роблячи справи по дому. Вона сказала Yahoo! Entertainmen, що садівництво – це її основна форма вправ, наприклад: “вирубка живоплоту, використання моєї бензопили, щоб зрубати дерево, лісозаготівля, все це я роблю”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments