Субота, 13 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяЕмі Шумер розповіла про боротьбу з хворобою Лайма

Емі Шумер розповіла про боротьбу з хворобою Лайма

Нещодавно, 39-річна Емі Шумер опублікувала у своєму Instagram пост, в якому відверто розповіла про свій діагноз. Акторка поділилася своїм дитячим фото, зробленим на рибалці, а в підписі до нього зізналася, що зовсім нещодавно дізналася, що у неї хвороба Лайма – захворювання, яке найчастіше передається через укус кліща.
“У кого-небудь була діагностована хвороба Лайма цього літа? У мене це захворювання, і я приймаю спеціальну терапію. Можливо, ця хвороба у мене вже багато років. Що порадите? Чи можна поєднувати прийом ліків з парою келихів вина? Я знаю тільки, що мені потрібно триматися якомога далі від сонця. Будь ласка, розкажіть, як це протікало у вас. Я лише хочу сказати, що відчуваю себе добре та рада боротися з хворобою”, – звернулася до підписників Шумер.


У коментарях шанувальники відразу ж взялися давати Емі поради та бажати їй якнайшвидшого одужання. Примітно, що з точно такою ж хворобою вже багато років борються Белла Хадід, її мама Іоланда та брат Анвар, а також Джастін Бібер, Авріл Лавін та багато інших зірок.
Не так давно Емі Шумер зробила ще одне серйозне зізнання. Акторка та комік розповіла про свій важкий досвід ЕКО (екстракорпоральне запліднення), За допомогою якого у неї вийшло вперше стати матір’ю, а також зізналася, що навряд чи коли-небудь ще вирішиться до нього вдатися.
“Ми робили ЕКО, і це був дуже важкий для мене досвід. Я не думаю, що коли-небудь ще раз наважуся на штучне запліднення. Я вирішила, що більше ніколи не завагітнію. Ми з чоловіком замислювалися про сурогатне материнство, проте поки відклали це питання”, – зізналася Шумер.
Нагадаємо, Емі Шумер та її 40-річний чоловік Кріс Фішер вперше стали батьками у травні 2019 року. Акторка розповідала, що її вагітність протікала важко: на другому триместрі Емі потрапила у лікарню через гіперемезіс, а також була змушена на час відмовитися від роботи. За словами зірки, всі 9 місяців вагітності вона відчувала себе, як при важкому харчовому отруєнні.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments