Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиЕнн Хетеуей зіграє у романтичній комедії про пограбування

Енн Хетеуей зіграє у романтичній комедії про пограбування

Режисер Даг Лайман, перш ніж вирушати з Томом Крузом у космос знімати блокбастер, вирішив провести час на Землі у суспільстві Енн Хетеуей. Сценарій фільму під назвою «Lockdown» написав Стівен Найт. Продюсером стрічки виступить П.Дж. ван Сандвейк, який, також, буде продюсером стрічки з Томом Крузом.
Про новий фільм поки відомо не дуже багато. Бюджет картини складе менш ніж десять мільйонів доларів. Фільм описується, як романтична комедія про пограбування, дія якої відбувається під час пандемії. У картині кілька головних ролей. На одну з них запрошений Кілліан Мерфі, але він поки не дав згоди на участь у проєкті. Зйомки повинні початися у кінці вересня.
Останній фільм, в якому знялася Енн Хетеуей, теж поєднував у собі елементи романтики та криміналу. У стрічці «Остання річ, що він хотів» вона грала журналістку Washington Post Елену Макмехон, яка у середині 1980-х років у рамках журналістського розслідування вийшла на сліди масштабної афери, що залишилася в історії під назвою «Іран – контрас». Її коханого, високопоставленого чиновника, зіграв Бен Аффлек.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments