Чи з’явиться MARUV на Євробаченні – ультиматум

0
1162


Скандальній виконавиці MARUV таки вдалось випередити своїх конкурентів по сцені та здобути перемогу на національному відборі до Євробачення. Не зважаючи на найвищу кількість глядацьких балів, співачка прихильність громадськості не отримала.
І справа зовсім не у порушенні «не тих» тем. До підозр про фальсифікації голосів теж поки не дійшло, хоча й певний відсоток українців переконує у протилежному. Російські гастролі стали своєрідним «каменем зіткнення» між артисткою та радикально налаштованими національстами.

Так чи інакше, щоб врешті потрапити на «Євробачення», перед MARUV залишилась ще одна перешкода. Так, кількома ефірами Нацвідбору справа не обійдеться. Для того, щоб представляти Україну на міжнародній сцені, артистці доведеться підписати контракт із «UA: Суспільне» на вельми неприємних для знаменитості умовах.
MARUV доведеться відмовитись від гастролів до своїх російських шанувальників, інакше про участь у «Євробаченні» навіть не мовиться. Повідомлення про жорсткий ультиматум з’явилось на офіційній сторінці у Facebook PR-директора телеканалу.

Вікторія Сидоренко нарешті відповіла на хвилю невдоволення з боку категорично налаштованих українців та прийняла не надто демократичне рішення. Жінка зазначила, що законом країни не прописано жодних заборон на гастролі до Російської Федерації. Проте, вона змушена обійти юридичну сторону питання на користь глядачів (які, до речі, самі ж проголосували за скандальну співачку).

«Немає закону, який це прямо забороняє. Є ваше голосування, яке не виключає такої можливості. Але в контракті від «UA: Суспільне» є вимога із забороною гастролювати в РФ. Цей контракт співачка отримала для ознайомлення», – коментує Вікторія Сидоренко прикру ситуацію. У будь-якому разі, у MARUV є доба для прийняття рішення.
На превеликий подив, останній та вирішальний голос власне за телеканалом «Суспільне». Хоча й помилка із підрахунком глядацьких голосів виключена. Принаймні, у цьому переконує Сидоренко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here