Хто представлятиме Україну на “Євробаченні” – ще один кандидат

0
529

Після заміжжя та декрету, фіналістка першого сезону «Голосу країну» Наталія Гордієнко випробує свої сили на пісенному конкурсі Європи. Принаймні, розпочне із національного відбору.
Колишня дівчинка-розбишака у жовтих чобітках за вісім років «відпустки» перетворилась на ліричну співачку. Хоча, як зазначає сама Гордієнко, часом на сцені у неї проривається колишній драйв – вона знімає підбори та босоніж витанцьовує рок-н-рол. Єдине, що залишилось незмінним у її образі – це ті ж самі «щасливі» жовті чобітки. І саме в них дівчина планує штурмувати «Євробачення».

Завдячуючи «Голосу країни» та підтримці Діани Арбеніної,  фіналістка однойменного музичного конкурсу  побудувала чудовий старт для співочої кар’єри. Участь у шоу одразу принесла співачці шалену популярність, пропозиції від міжнародних лейблів і українських продюсерів. Однак у розквіті своєї кар’єри дівчина покинула шанувальників, щоб повністю присвятити себе сім’ї.
Нещодавно, після тривалої відсутності на великій сцені, Наталія Гордієнко випустила нову україномовну композицію «Тільки тебе». І відразу – оприлюднила кліп.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here