“Іду на ви”: Данилко претендує на Євробачення-2019

0
1016

Пісенний конкурс європейського значення цьогоріч для України під загрозою. Чи не вперше за історію незалежності нам довелось відмовитись від участі у «Євробаченні». Здавалось би, усі відмовились та усе притихло. Але ж, ні. Допоки назріває ще гучніший скандал, Андрій Данилко заявляє, що готовий «нашарувати зірку і поїхати рятувати».
Нацвідбір пройшов безрезультатно. Три фіналісти відбору зняли свої кандидатури на участь у міжнародному конкурсі. Глядацька обраниця MARUV і досі не готова ділитись подробицями того провокативного договору, умови якого змусили співачку відмовитись від мрії потрапити на сцену «Євробачення».

Слідом за нею пішли також Freedom jazz і KAZKA, що не забажали розвивати свою кар’єру на грунті скандалів. «Музика не повинна сіяти ворожнечу, вона повинна об’єднувати», – коментує своє рішення «казковий» гурт. Так чи інакше, жоден із фіналістів не заперечує, що спробує свої сили наступного року.
Україна не їде на «Євробачення». У мережі активно побутують меми на тему музично-політичного скандалу. Допоки націоналістів тішить єдина думка про те, що російський гастролер не стане амбасадором країни, для інших українців така полеміка стала інструментом жартів.

Так чи інакше, Суспільне мовлення не вгамувалось та досі перебуває у пошуках претендента. Відгукнувся Андрій Данилко, що раніше вже здобув «срібло» на європейській сцені. Олександра Кольцова заявила, що Сердючка і справді може поїхати у Тель-Авів як український представник.
Без «але» також не обходиться. Виникає та сама проблема: російські гастролі. Хтозна, чи готовий Данилко покинути своїх прихильників заради повторної спроби на «Євробаченні».

Рішення стане відомо уже 10-го березня, про що член правління Суспільного заявив у ході прес-конференції. Ситуація все та ж, тільки замість MARUV – усім звичний артист Сердючка. «Якщо всі відмовляться, можливо, я дістану свої старі лати, нашарую зірку і поїду рятувати», – зізнається Андрій Данилко. Питання лише в тому, як на чергову «проросійську» зірку відреагує суспільство.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here