“Євробачення-2023”: у Мережі бойкотують “нечесну” перемогу Loreen

0
430

Єврофани не задоволені результатами голосування.

У Ліверпулі у ніч проти 14 травня з розмахом пройшов пісенний конкурс “Євробачення-2023”переможницею якого стала шведська співачка Loreen

За результатами голосування виконавиця набрала 583 бали, 340 з яких їй віддали члени національного журі. Однак не усі глядачі залишилися у захваті від перемоги Loreen.

У Мережі розгорівся справжній скандал навколо нового титулу співачки. Зокрема, користувачі вважають, що було несправедливо вдруге віддавати Loreen кришталевий кубок, адже вона вже отримувала його 2012 року. Ба більше, у коментарях зірку навіть звинуватили у “підкупі журі”.

  • Несправедливо і незаслужено. Шкода, що у вас є можливість двічі виграти один і той самий титул. 
  • Цікаво, скільки заплатила Loreen, щоб вдруге перемогти?
  • Це все було підроблено! Були країни набагато кращі за Швецію!
  • Вона виграла лише тому, що 2012 вже була переможницею! Це несправедливо, бо люди вже знали її.
  • Переможців мають обирати люди, а не підкуплене журі!
  • Коли вже журі перестане обирати переможців “Євробачення”?!

На думку більшості користувачів Мережі, перемога мала дістатися представнику Фінляндії Käärijä з піснею “Cha Cha Cha”. За результатами глядацького голосування саме він виявився переможцем.

Тепер у соцмережах фани співака запустили справжній флешмоб, у якому бойкотують перемогу Loreen та залишають коментарі з назвою пісні та зеленими сердечками, в колір вбрання Käärijä на конкурсі.

Окрім звинувачень у нечесній боротьбі, глядачі заявили, що Loreen просто “вкрала” пісню у іншої співачки. Так, українці почули у конкурсному треку Tattoo від шведки неймовірну схожість з піснею “В плену” українки Міки Ньютон, тож переможницю “Євробачення-2023” звинуватили у плагіаті, повідомляє ТСН.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here