Конкурс “Євробачення 2020” представив логотип

0
818
Логотип 65-го міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення” символізує 41 країну-учасницю

Міжнародний пісенний конкурс “Євробачення” представив логотип 2020 року. Про це повідомляється на сайті конкурсу. Логотип являє собою абстрактне поєднання кольорів прапорів 41 країн, яка візьме участь в конкурсі.
“Цей дизайн відповідає характеристикам голландського дизайну: мінімалістичний, експериментальний і інноваційний. Він розповідає історію, він барвистий, святковий і, що важливо, універсальний”, – зазначив виконавчий продюсер “Євробачення 2020” ситцю Баккер. У конкурсі на розробку логотипу брали участь 11 нідерландських агентств, перемогу здобула компанія Clever ° Franke.

“Ефектний дизайн також підкреслює сучасні цінності, такі як різноманітність і інклюзивність, і прекрасно доповнює гасло цього року Open Up (” Відкрийся “)”, – прокоментував виконавчий супервайзер “Євробачення” для Європейського мовного союзу (EBU).
65-й міжнародний пісенний конкурс “Євробачення 2020” відбудеться 12-го, 14-го і 16 травня 2020 року в місті Роттердам, Нідерланди. На сьогоднішній день своїх учасників визначили тільки дві країни – Бельгія та Болгарія.
Україна вибере свого конкурсанта в кінці лютого. Національна громадська телерадіокомпанія України заявила, що прийняти участь у відборі на “Євробачення 2020” можуть тільки ті виконавці і колективи, які з 2014 року не давали концерти в Росії і на окупованих територіях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here