MARUV зізналася, як змінилось її життя після Нацвідбору на “Євробачення”

0
368


Про український скандал з “Євробаченням” невтомно говорив увесь світ. Переможниця Нацвідбору, 27-річна MARUV, не підписала договір з Суспільним мовником, який зобов’язував співачку відмовитися від виступів у Росії, а у Ізраїлі під час конкурсу звітувати про кожен свій крок. У телевізійній програмі “Зірковий шлях” Анна Корсун розповіла, які зміни чекали на неї після цього.
У ставленні до епатажної співачки люди розділилися на два табори: одні захоплювалися її відвертим образом та сексуальністю, інші – засуджували за вульгарність і, більшою мірою, за неперервані зв’язки з РФ. Однак, те, що ця ситуація дала їй квиток до успішної кар’єри, є безсумнівним. “Я можу з повною впевненістю сказати, що я прокинулась знаменитою після цього скандалу. Перестало існувати моє приватне життя,” – розповідає зірка у інтерв’ю.

Після оголошення результатів перемовин з Суспільним мовником подейкували, що співачка з самого початку знала, що на неї чекає саме такий скандал. Однак, сама Анна це заперечує:
“Ви знаєте, в нас люди люблять додумати якихось трагедій, скандалів, інтриг, розслідувань. Просто так склалися незручно карти для усіх, хто брав участь у цій ситуації. Тому що ті, хто проводили відбір, напевно, не подумали, що треба ще якісь пункти включати, коли ти відбираєш учасника на “Євробачення” у ситуації, в якій перебуває Україна. А потім, коли вони про це подумали, то стало пізно, бо люди вже обрали. Тому склалась така важка ситуація”.

Всього два тижні тому співачка презентувала епатажний кліп на переможну пісню “Siren Song”. Відео на Youtube переглянуло майже 5 мільйонів користувачів. Однак, поки що цьому кліпові далеко до “Drunk Groove”, який MARUV відзняла разом з виконавцем Boosin. Він набрав 103 млн переглядів на онлайн-платформі. За словами співачки, найбільше її слухають в Україні, Росії, Білорусі та Казахстані.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here