“На Євробачення поїду я!” – Оля Полякова зібралася на пісенний конкурс

0
1404

Співачка Оля Полякова як завжди у своєму репертуарі. З того часу, як розпочався скандал з “Євробаченням”, жарти про виступ України у цьогорічному конкурсі поширюються зі швидкістю світла. Тренерка “Ліги сміхи” вирішила підхопити хвилю хайпу і написала на своїй сторінці, що поїде на пісенний конкурс у Ізраїль. Чи, може, це таки серйозна заява?
“Одного разу ти мене запитаєш: “Хто поїде на Євробачення?” Я відповім: “Ніхто!” Ти заснеш, так і не дізнавшись, що на Євробачення поїду я!” – написала Суперблондинка на рожевому тлі.

View this post on Instagram

#нацотбор

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on


У коментарях фани Олі Полякової підтримали її, сподіваючись, що це не жарт: “У такому разі перемога точно за Україною!”, “Їдьте, це буде мегавибух! Неймовірний голос! Ви порвете всю Європу! Час взяти цю нагороду!”, “Було б круто! Не соромно було б за Україну”, “Я давно писав, що на Євробачення має їхати Полякова! Ви б там викликали фурор!”, “На Євробаченні мають бути шикарні ноги Полякової”.
Нагадаємо, нещодавно на ток-шоу “Український формат” музичний продюсер зірки сказав, що організатори Нацвідбору пропонували співачці взяти участь. Він відповів, що для цього потрібно написати пісню, пошити костюми і на все про все 50 000 доларів. Ця сума була б, на його думку, компенсацією для популярної Суперблондинки, яка виступала б на рівні з артистами, що тільки починають кар’єру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here