“Неформат”: Сергій Лазарєв відповів на критику пісні на “Євробачення”

0
948


Минуло два дні з моменту оприлюднення Росією пісні, яку виконає її представник на “Євробаченні-2019”. Сергій Лазарєв заспіває ліричну композицію під назвою “Scream”, над створення якої працювала команда хіт-мейкерів. Проте, велику кількість інтернет-юзерів пісня не вразила, і вони почали масово писати про це Лазарєву. 
“На жаль, пісня не зворушує і не викликає ніяких емоцій”, “У 2016 була краща”, “Будьмо чесними, пісня не має ніякого розвитку. Не зачепило”, “Що це було? Якась муть. Точно не старалися створити хіт, прохідна пісенька, яких є мільйони”, “Оце занудство”, “Хороша пісня, але не для перемоги. Дуже однотонна і сіра”, “Ні, не те, не 100 % перемога,” – ці і ще близько сотні таких коментарів залишили юзери на сторінці співака у Інстаграмі.

Зрозуміло, що і багатьом шанувальникам артиста композиція припала до душі і викликала шквал емоцій. Однак, Сергій не забарився з відповіддю на похвалу та  критику і написав на своїй сторінці наступне:
“Дякую! Величезна кількість коментарів. Дуже багато людей пише одне словосполучення – «мурашки по шкірі», це велика перемога, значить ми достукалися до сердець. Хоча деякі пишуть, що пісня не у форматі Євробачення, але хіба це погано створювати пісню, яка буде виділятися, яка буде оригінальною і унікальною? Я відразу сказав, що повторюватися я не люблю і погодився їхати вдруге, тому що була можливість показати себе абсолютно з іншого музичного боку, ніж в 2016”.

View this post on Instagram

Свыше 1 млн просмотров за ночь.Клип в трендах на Youtube и получает положительные отзывы. Спасибо) Огромное количество комментариев!! Очень многие пишут одно словосочетание «Мурашки по коже», это большая победа, значит мы достучались до сердец… хотя некоторые пишут , что песня не в формате Евровидения, но разве это плохо создавать песню, которая будет выделяться , которая будет оригинальной и уникальной? Я сразу сказал, что повторяться я не люблю и согласился ехать во второй раз, тк была возможность показать себя совершенно с другой музыкальной стороны, нежели в 2016 ) что мы успешно и сделали… ??Ну и не забывайте, что главное это то, что будет происходить в мае на сцене)) спасибо еще раз всем за комментарии и отзывы!! Я ценю каждого!! Продолжайте смотреть, скачивать и поддерживать #Scream на всех мировых цифровых площадках. И болейте за Россию! Клип по ссылке в профиле. #сергейлазарев #sergeylazarev #lazarev #eurovision2019 #Russia #Dreamteam

A post shared by Sergey Lazarev (@lazarevsergey) on


На Youtube за декілька днів кліп переглянуло 2 мільйони осіб. Нагадаємо, що конкурс “Євробачення-2019” відбудеться в Тель-Авіві у Ізраїлі. 18 травня, у фіналі, ми дізнаємось, хто стане переможцем пісенного змагання. Україна участі не братиме.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here