“Ніхто не їде на Євробачення”: уже третій претендент відмовився

0
970

Політизація співочих конкурсів перетнула межу. Українці обрали свою фаворитку на Нацвідборі, вони ж її змусили піти. Інструментом прикрих маніпуляцій стало Суспільне мовлення, що й уклало політиканський контракт проти співачки MARUV.
Доба на роздуми і, як результат, артистка відмовляється представляти Україну на головному співочому шоу Європи. Тиск націоналістів змусив її прийняти вірне рішення та уникнути розколу в країні на основі музики, як би це божевільно не звучало.

Здавалось би, відмова MARUV брати участь у «Євробаченні» повинна була б поставити крапку у гучному скандалі, що не обійшовся без російських гастролів. Але ж ні. Слідом за співачкою пішли й інші. Не одна українська зірка жорстко висловилась у мережі стосовно політизації творчості.
Потап зачитав провокативний реп на своїй офіційній сторінці в Instagram, який напевне би не пройшов цензури телеекранів. Ба більше – фіналісти Нацвідбору почали відмовлятись від можливості представити країну на міжнародній арені.

Усе в порядку черги. Спершу відмовилось почесне друге місце – гурт Freeedom Jazz. «Ми невимовно щасливі, що ви допомогли зайняти нам друге місце Національного відбору Євробачення-2019! Наша головна перемога – це ви! Для вас ми експериментуємо, пишемо пісні, робимо неймовірні постановки і займаємось мистецтвом. Можливо, коли-небудь ми знову випробуємо свої сили на Нацвідборі», – виконавиці спробували пояснити своє провокативне рішення, проте нічого конкретного не сказали.
«Нам не потрібна перемога будь-якою ціною», – гурт KAZKA відмовився від «Євробачення» наступним. А також музиканти додали, що їхня першочергова мета – об’єднувати музикою, а не сіяти ворожнечу. Втім, як і Freeedom Jazz, вони не заперечують, що спробують свої сили наступного року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here