Офіційно: MARUV не представлятиме Україну на “Євробаченні-2019”

0
444

У суботу співачка MARUV перемогла на Нацвідборі з композицією “Siren Song”. Виступ зірки глядачі оцінили максимальним балом, судді ж віддали їй 5 з 6 можливих. Однак навколо персони переможниці одразу почали виникати дискусії щодо того, що зірка гастролює Росією. Суспільне мовлення офіційно повідомляє, що MARUV та Національна суспільна телерадіокомпанія України не підписали договір про її участь у “Євробаченні”, яке відбудеться у Тель-Авіві. 
У Суспільному мовнику зазначили, що представник на момент конкурсу “стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства у світі”.
За умовами міжнародного конкурсу “учасник повинен забезпечити неполітичний характер виступу”. А MARUV цього зробити не зможе, зважаючи на суспільний резонанс, політичний тиск та втручання у дискусію культурних діячів. Також Національна суспільна телерадіокомпанія України зазначила, що вбачає у ситуації, що склалася загрозу розколу українського суспільства.

На своїй Facebook-сторінці співачка прокоментувала цю ситуацію наступним чином: “Я громадянка України, сплачую податки і щиро люблю свою країну. Але я не готова виступати з лозунгами, перетворюючи своє перебування на конкурсі у промо-акції наших політиків. Я – музикант, а не бита на політичній арені”.
Нагадаємо, що друге місце у Нацвідборі здобув жіночий гурт “Freedom-jazz” з піснею “Cupidon”. “Джазетки” енергійно у червоних сукнях “запалили” публіку. Від суддів дівчата отримали найвищу оцінку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here