Притула нарешті висловився стосовно скандалу із Євробаченням-2019

0
4652


Здавалось би, скандал із українським Нацвідбором залишився далеко позаду. Усі учасники співочого конкурсу відмовились виходити на європейську сцену, на цьому судді і поставили крапку. Але, як виявилось, те наболіле, яке зачепили результати шоу, і досі залишилось відкритим. У результаті, однією із жертв всенародного обурення став Сергій Притула.
І, нарешті, знатний український шоумен наважився розповісти Маші Єфросиніній про власні хвилювання стосовно полеміки у мережі. У рамках інтерв’ю Сергій Притула зізнався, що ще задовго після вичерпного рішення MARUV не брати участь у співочому конкурсі Європи, прихильники співачки невпинно цькували його у мережі.

Ні для кого не секрет, що Сергій Притула ніколи не боявся висловлювати власних позицій. І навіть сцена Нацвідбору не стала для артиста винятком із правил. Він привселюдно поставив кілька провокативних запитань переможниці конкурсу, після чого скандал стосовно політичних поглядів MARUV тільки розгорівся.
Саме це поділило українців на два ворожі табори та змусило навідріз відмовитись від участі у «Євробаченні-2019». Адже спільного знаменника відшукати ніяк не вдавалось. Та й «друге» та «третє» переможні місця Нацвідобору відмовились представляти Україну після подібного скандалу. Відтак, прихильникам MARUV не залишилось нічого іншого, як цькувати тих, що, здавалось би, причетні до прикрої ситуації.

Серед «жертв» мережі опинився і Сергій Притула. Про це артист відверто розповів у рамках «домашнього» інтерв’ю із Машою Єфросиніною. За  його словами, найбільше юзерів обурило те, що він прийняв аж надто категоричний бік конфлікту, як для ведучого телевізійного шоу. Хоча й, що зрозуміло, без політичних прибічників шоумен не обійшовся.
«Мене вибило те, що люди почали це робити, незважаючи поверхнево на ситуацію. Я був винен, адже я був у кадрі. Але питання, які я ставив, я за них не шкодую. Ми там обирали людину, яка мала представляти Україну», – спробував виправдати себе Сергій Притула у мережі. Вдалось йому це чи ні, але ролик на офіційному каналі Маші Єфросиніної на YouTube зазнав неабиякої популярності.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here