Сайт “Євробачення” блокує запити користувачів з Росії

0
670

Сайт з акредитаційною формою на конкурс “Євробачення” з невідомих причин перестав відповідати на запити користувачів з території Росії. З цією проблемою першими зіткнулися російські журналісти, які вирішили подати заявку на акредитацію на конкурс – при переході на сторінку https://ebu.accredion.com/ браузери наполегливо видають “неіснуючу сторінку”.
Проблему вдається вирішити, лише “обдуривши” ресурс і помінявши IP комп’ютера через додаток VPN – з пристроїв не з території РФ на сайт можна зайти спокійно. Схожа ситуація спостерігалася з забороненим в Росії додатком Telegram. За словами журналістів, проблема існує з осені – вже тоді акредитуватися на “Дитяче Євробачення” було можливо, лише помінявши IP-адресу пристрою.

Що за дивні санкції і ким вони застосовуються по відношенню до російських користувачів, поки не відомо. Проте, в період до 19 березня через форму сайту повинні бути офіційно зареєстровані акредитації не тільки журналістів, а й всієї російської делегації разом з представником від країни.
Поки існує лише список можливих артистів, який розглядають для участі в євроконкурсі. Нагадаємо, що “Євробачення – 2019” пройде в Ізраїлі, в Тель-Авіві в період з 14 по 18 травня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here