Сергій Лазарєв презентував пісню для “Євробачення” від Росії – ВІДЕО

0
549


Цьогоріч на “Євробаченні-2019” Росію представлятиме 35-річний співак Сергій Лазарєв. Він вже був обличчям своєї країни на пісенному конкурсі у 2016, але поступився українці Джамалі та австралійці Дамі Ім та посів третю сходинку з хітом “You Are the Only One”. Однак бачимо, що Лазарєва не зупинити, вчора він презентував пісню з назвою “Scream”, яку виконає на конкурсі в Ізраїлі.
Відеокліп Сергій опублікував на своєму Youtube-каналі. У ньому він постає у ліричному образі та співає про кохання, що є лейтмотивом усієї творчості виконавця. Над створенням композиції працювала ціла команда хіт-мейкерів: російський співак Філіп Кіркоров та грецький композитор Димитріс Контопулос займалися музикою, а американка Шерон Вон працювала над текстом.

“Прем’єра! Ну ось і пісня “Scream”, з якою я в цьому році представлю нашу країну на конкурсі “Євробачення-2019” в Ізраїлі. Коли я почув цю пісню вперше, я відчув неймовірну силу і сильну мелодію. Потім з’явився текст і все це отримало ще більший сенс. Ну, а режисер Костянтин Черепков, зняв унікальне та зворушливе відео.
Я щасливий знову взяти участь у конкурсі “Євробачення”, цього разу показавши себе з іншого музичного боку. Я заздалегідь хочу подякувати всім вам за лайки і навіть за дизлайки, за репости і коментарі, за скачування і прослуховування пісні. Тому що все, що ми робили всією командою, було для вас. Дякую всім!” – пише Сергій Лазарєв на своїй сторінці у Інстаграмі.
https://www.instagram.com/p/BuyyQPsBoQc/?utm_source=ig_web_copy_link
У коментарях розгорілися дискусії про політизованість конкурсу, однак більшість фанів Лазарєва пісню оцінили: “Прямо в серце! Просто розрив!”, “Пісня переможця! Мурашки шкірою”, “Це краще, що я чула останніми роками. Це неймовірно!”, “Не можу перестати слухати, дуже зачепило”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here