Стало відомо, хто представить Україну на Євробаченні-2019

0
774

Уся країна затамувала подих в очікуванні доленосних результатів. І, нарешті, українці прийняли рішення – на міжнародну сцену вийде співачка MARUV. Її провокативний хіт під назвою «Siren Song» затьмарив навіть скандал на тему російських гастролів.
Критиканти та хейтери змовчали і винесли свій вердикт на користь вражаючого перформансу. Так, власне постановка переважила усі «за» та «проти», випередила більш зіркових конкурентів і подарувала MARUV омріяну нагоду представляти Україну на світовій музичній арені.

У фіналі глядачі віддали за співачку шість балів, члени журі – п’ять. До слова, голосування проводилось за участі 167 тисяч людей. Попри усі зусилля суддів, гурт KAZKA, хіти якого досі не сходять з уст світового глядача, таки залишився пасти задніх.
Хто досі не чув, MARUV, вона ж Анна Корсун, вважається однією із тих унікальних виконавців, що самі собі і продюсери, і автори пісень. Вона «точно знає, як зробити пісню, що змусить танцювати та плакати мільйони, та що таке музика, як виглядає яскраве шоу» – про що зізнається відверто.

До слова, як би KAZKA не намагалась повторити свій бувалий тріумф, усе склалось не на користь гурту. Солістка не звикла співати наживо, відтак, помітно фальшивила. А ще – ніхто не зміг оминути повз увагу, що мотиви запропонованої пісні до «Євробачення» аж надто подібні до іменитого хіта «Плакала». Що ж, результати відбору мало кого здивували.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here