Вєрка Седрючка з мамою-ді-джеєм запалили у фіналі “Євробачення-2019”

0
607


Вчора у Тель-Авіві відбувся грандіозний фінал пісеного конкурсу “Євробачення-2019”. Перемогу здобув Дункан Лоуренс із Нідерландів з композицією “Arcade”. Окрім яскавих виступів конкурсатів, публіку розважали й зірки світових масштабів. Від України вийшла Вєрка Сердючка і, як не дивно, аудиторія в захваті.
Як і було відомо раніше, Вєрка Сєрдючка разом з Еленою Фурейрою, Кончітою Вурст та Монсом Зелмерлевом виконали фантастичне попурі з пісень один одного. Вирізнилась хіба що Вєрка Сердючка, яка заспівала пісню “Toy” минулорічної переможниці “Євробачення” Нетти Барзілай.
Композицію “Dancing Lasha Tumbai”, яка принесла Вєрці друге місце у пісенному конкурсі 2007 року, виконала Єлена Фурейра, яка теж здобула срібло, але у 2018. Пісня “Fuego” Фурейри дісталась Монсу, а Кончіта Вурст заспівала “Heroes”, завдяки якій Зелмерлев переміг у конкурсі чотири роки тому.

Вєрка Сердюка з мамою, яка стала за ді-джейський пульт і витанцьовувала позаду, запалили зал так, як не вміє ніхто інший. Реакція публіки на її виступ мовить сама за себе, а крім цього – коментарі на Youtube з усього світу:
“Сердючка суперзірка!”, “Вєрка, дякую за емоції! Ти найкраща!”, “Вєрка, ми чекали на тебе з 2007! Зараз ми щасливі!”, “Сердючка – переможець”, “Вєрка, ти наша любов, тобі немає рівних!”, “Сердючка всіх перевершила!”, “Справжня зірка тут – мама Вєрки Сердючки”.
Юзери навіть зазначили, що більше чекали на музичне попурі цієї фантастичної четвірки, ніж на Мадонну, яка виступила на ізраїльській сцені за 1 мільйон доларів. І хоч від України офіційного представника не було, цьогоріч ми все одно залишили слід у історії “Євробачення-2019” завдяки незмінній народній зірці Вєрці Сердючці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here