Вєрка Сердючка показала яскраві фото, як релаксує з мамою у Ізраїлі

0
558

Після ефектної появи на помаранчевій доріжці “Євробачення-2019” Вєрка Сердючка зі своєю сценічною мамою вирішили, що сидіти у готельному номері занадто нудно, і відправилися на прогулянку столицею Ізраїлю. У своєму Інстаграмі Андрій Данилко опулікував яскраві фото, де вони з мамою гуляють та релаксують у сонячному Тель-Авіві.
Зірковий дует влаштував собі яскраву фотосесію, де вони обоє скинули сценічні образи. 45-річний Андрій Данилко з 51-річною Інною Білоконь на знімках нагадують радше сімейну пару, яка приїхала на відпочинок, адже без ефектного гриму та фірмових костюмів їх і не впізнати.


Фани у захваті від знімків і у коментарях максимально підтримують зірку, адже вона єдина представниця України, хоч і в якості запрошеної зірки: “Наші чудесні! Порвіть там усіх!”, “Бажаємо Вірочці і її мамі удачі”, “Чекаємо на тріумфальний та феєричний виступ!”, “Такі милі, розслаблені! Обожнюю Вас”, “Найкращі! Тримаю за вас кулачки у будь-якому випадку!”.
Вже сьогодні ввечері відбудеться перший півфінал пісенного конкурсу. 16 травня – другий, а переможця цьогорічного змагання оберуть вже у суботу. Вєрка Сєрдючка виступить веселою з піснею золотої призерки минулорічного конкурсу Нетти Барзілай, що має назву “Toy”.
Цікаво уявити, що приготувала зіркова гостя “Євробачення”, адже сама лише її поява спричинила неабикий фурор. На помаранчеву доріжку Сєрдючка з’явилася з мамою по-українськи: з пляшкою шампанського, яке вони розпили прямо у прямому ефірі.

Європа у захваті від витівок провідниці з України ще з 2007 року, коли Андрій Данилко посів друге місце на музичному конкурсі у Фінляндії з композицією “Dancing Lasha Tumbai”. З тих пір про Сердючку з України пам‘ятають усі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here