Вєрка Сердючка вразила ефектною появою на “Євробаченні”

0
1450


Помаранчевий хідник «Євробачення» подібного ще не бачив. Знатна українська артистка Вєрка Сердючка зі своєю мамою вразили громадськість яскравим перформансом безпосередньо перед об’єктивами камер. Церемонія головного пісенного конкурсу Європи уже як вдруге розпочалась із нею, Сердючкою. Отже, шоу обіцяє бути вражаючим.
Як усі вже знають, цьогоріч найпрестижніший конкурс Європи розміщується в Ізраїлі, завдячуючи результатам «Євробачення-2018». Що стосовно офіційної події, відомої як Помаранчева доріжка – її провели на центральній площі Хабіма. На неї ступили не тільки учасники музичного змагання, але й запрошені зірки. Серед них, що очікувано, по-особливому засяяла наша Вєрка.

Офіційне відкриття шоу відбулось вчора, дванадцятого травня. І, як планувалось, без участі України. Таки після метушні із Нацвідбором вирішили нікого із українських артистів не відправляти на європейську сцену. Принаймні, для участі. Адже Вєрка Сердючка таки поїхала і, безсумнівно, доведе, що наші музиканти ще можуть вразити зарубіжного глядача.
Хто не чув, в Ізраїлі Вєрка Сердючка зі своїм творчим колективом планує виконати хіт минулорічного «Євробачення», який подарував Нетті Барлізай перемогу. Мовиться про пісню «Toy», що аж надто вписується до загального репертуару української виконавиці. А поки публіка в очікуванні вражаючих сценічних постановок, Сердючка вражає із помаранчевого хідника.

Усе за традиціями, Вєрку супроводжувала її творча мама, що завітала на подію із шампанським. І, звісно, де ще відкоркувати пляшку, як не перед об’єктивами камер. Відтак, наші артисти змогли добряче розслабитись на очах у Європи, ще й журналістам запропонували приєднатись.
Нагадуємо, півфінал найпрестижнішого конкурсу Європи відбудеться у столиці Ізраїлю, Тель-Авіві, чотирнадцятого травня. Другий півфінал – шістнадцятого. А власне переможця буде визначено вісімнадцятого травня цього року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here