Євробачення 2018: відомо ім’я переможця пісенного конкурсу

0
1441

Безперечну перемогу в конкурсі “Євробачення 2018” здобув артист, якому вдалося підкорити Європу не тільки проникливою композицією, а й своєю яскравою натурою.

12 травня в Лісабоні відбувся грандіозний фінал одного з головних музичних подій Європи – 63-й пісенний конкурс “Євробачення 2018”. За симпатії глядачів і перемогу в конкурсі на сцені Алтіс-Арени боролися учасники з 26 країн.
Шоу відкрила пісня представника від України Melovin – “Under the Ladder”. Потім на сцені з’явився дует з Іспанії Amaia y Alfred з піснею “Tu canción”.
Потім на сцені “Євробачення 2018” по черзі, згідно з жеребкуванням, виступили учасники з таких країн: Словенія, Литва, Австрія, Естонія, Норвегія, Португалія, Великобританія, Сербія, Німеччина, Албанія, Франція, Чехія, Данія, Австралія, Фінляндія, Болгарія, Молдова, Швеція, Угорщина, Ізраїль, Нідерланди, Ірландія, Кіпр, Італія.
Переможець конкурсу “Євробачення 2018” став відомий після результатів голосування всіх країн-учасниць конкурсу.

За підсумками 12-бальної шкали оцінювання і голосування глядачів, переможцем “Євробачення 2018” стала представниця Ізраїлю співачка Netta Barzilai з піснею “TOY”. Вона набрала 529 балів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here