Журналіст з “New York Times” прокоментував український скандал з Євробаченням

0
1083

До гучного скандалу щодо участі України у “Євробаченні-2019” долучилися американські медії. Культова газета “New York Times” розповіла своїм читачам про ситуацію з Нацвідбором в Україні, наголошуючи, що “MARUV” не допустили до конкурсу через питання її патріотизму.
Автор статті зазначив, що пісня переможниці мала всі шанси завоювати любов європейської публіки на музичному конкурсі, що відбудеться у Тель-Авіві, тому що вона танцювальна та запальна. Журналіст з “The New York Times” також згадав, що MARUV гастролювала у Росії, тому питання її любові до Батьківщини під знаком питання.

Автор вказав, що Анна Корсун не змогла підписати контракт з Суспільним мовником. Кетрін Бейкер, старший викладач історії XX-го століття в університеті Галла в Англії, заявила в електронному листі, що дебати про те, чи підійдуть учасники для представлення своєї країни, завжди були звичайним явищем під час проведення національних конкурсів відбору на Євробачення.
“Учасники конкурсу повинні стати послами через відповідальність, пов’язану зі зростанням масштабів Євробачення як міжнародної події”, – додала пані Бейкер, яка вивчала, яку роль відіграє політика у музичному конкурсі. Статтю журналіст закінчив словами: “MARUV могла принести вам славу!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here